FAQ

You are here: Home / FAQ

Masz pytania? Postaramy się na nie odpowiedzieć.

Po więcej informacji, zapraszamy do zakładki O AKADEMII

Nie honorujemy kart partnerskich.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdego z uczestników zajęć.  Na treningach pole dance na dużej sali uczestniczy maksymalnie 8 osób. Na mniejszej sali maksymalnie 5 osób, dzięki czemu każdy może ćwiczyć przy swoim drążku lub szarfie i może liczyć na odpowiednio poświęcony mu czas. Dysponujemy przy tym odpowiednio dużą przestrzenią, co gwarantuje komfort ćwiczeń.

Na każde zajęcia obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest mocno ograniczona. Wymagana jest wcześniejszą rezerwację miejsca poprzez system online Fitssey. Przed pierwszą wizytą w naszej Akademii, należy skontaktować się, aby założyć konto w systemie oraz uzgodnić odpowiedni poziom zaawansowania zajęć. Zajęcia indywidualne umawiane są zawsze poza systemem rezerwacji online i nie widnieją w grafiku.

 • Na zajęcia należy zapisać się korzystając z formularza rezerwacyjnego w zakładce GRAFIK
 • Po skontaktowaniu się z nami i założeniu konta rezerwacji online (Fitssey) otrzymasz szczegóły dotyczące zapisu.
 • Aplikacja jest prosta w obsłudze i intuicyjna.

Możesz odwołać lub zmienić swoją rezerwację w naszym systemie w dowolnym czasie. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana z najpóźniejj 8 godzinnym wyprzedzeniem – będzie możliwość odrobienia zajęć na innej grupie o podobnym poziomie zaawansowania.

Tak, oferujemy lekcje indywidualne na każdym poziomie zaawansowania, które mogą odbywać się o różnych porach dnia.

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie i przygotowanie. Grupy wprowadzające skierowane są dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z zajęciami oferowanymi przez naszą Akademię. Nie potrzebujesz siły ani rozciągnięcia. To właśnie dzięki zajęciom – wzmocnisz i uelastycznisz ciało, aby przygotować je do coraz bardziej skomplikowanych figur oraz choreografii.
Chcemy obudzić w Tobie nową pasję i zachęcić do aktywnego trybu życia 🙂

Zajęcia w naszej Akademii prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych instruktorów pole dance, tańca, stretchingu i fitness’u. Kadra posiada odpowiednie szkolenia oraz certyfikaty pozwalające na bezpieczne prowadzenie zajęć. Nasz zespół cały czas się rozwija, biorąc udział w zawodach, szkoleniach i warsztatach.

 • na treningu POLE DANCE ćwiczy maksymalnie 8 osób (jedna osoba na rurce) SALA 1
 • na treningu POLE DANCE ćwiczy maksymalnie 5 osób (jedna osoba na rurce) SALA 2
 • na treningu AERIAL SILK ćwiczy maksymalnie 5 osób (jedna osoba na szarfę)
 • STRETCHING/JOGA/AKROBATYKA/POZOSTAŁE ZAJĘCIA DODATKOWE  – w zależności od wybranej sali na danych kurs

Odzież nie może posiadać wystających zamków, guzików, wystających elementów plastikowych lub metalowych. Nie wolno ćwiczyć w biżuterii. Zegarki, bransoletki, wiszące kolczyki są niedozwolone podczas zajęć.
Poza odpowiednim strojem, należy pamiętać o butelce wody (nawadnianie to podstawa!).

 • POLE DANCE – należy ubrać krótkie, wygodne spodenki i koszulkę nie krepującą ruchów.
  Ćwiczymy w skarpetkach i/lub na boso. Należy zabrać dodatkowo dres/legginsy i bluzę, które przydadzą się podczas rozgrzewki i stretchingu. Odpowiednio dogrzane ciało zmniejsza ryzyko kontuzji.
 • AERIAL SILKS – należy ubrać spodnie z długą nogawką (najlepiej dopasowane legginsy) oraz wygodną koszulkę zakrywającą brzuch.  Ćwiczymy w skarpetkach lub na boso. Należy zabrać dodatkowo dres/legginsy i bluzę, które przydadzą się podczas rozgrzewki i stretchingu. Odpowiednio dogrzane ciało zmniejsza ryzyko kontuzji.
  Nie należy balsamować ciała w dniu zajęć, ponieważ zwiększa to ryzyko wypadku.
 • STRETCHING/JOGA – ciepły, wygodny strój. Najlepiej grube skarpety.
 • EXOTIC POLE – wygodny strój, nakolanniki, buty na platformie (przeznaczone do exotic pole). Można cwiczyć w skarpetkach.
 • ciąża i połóg
 • przebyte kontuzje, uniemożliwiające aktywność fizyczną
 • często pojawiające się pytanie „czy nadwaga lub starszy wiek są przeciwwskazaniem?”:
  NIE. Często puszyste panie doskonale radzą sobie na zajęciach pole dance. Ćwiczenia pomagają wysmuklić sylwetkę oraz nabrać siły i odwagi.  Każdy z nas jest inny i ma inne możliwości. Początki nigdy nie są łatwe – bez względu na wiek czy wagę. Oferujemy również zajęcia indywidualne dla osób, które nie przepadają za zajęciami grupowymi lub potrzebują więcej czasu na naukę.

Sport ten jak każdy inny, może być również kontuzjogenny. POLE DANCE to połączenie tańca, fitnessu i akrobatyki.
Kluczowa jest tutaj świadomość ograniczeń własnego ciała. Robienie wielkich postępów wymaga przygotowania ciała do większego wysiłku. Szczególne znaczenie ma tutaj poważne traktowanie rozgrzewki, której nie wolno omijać – spóźnianie się na zajęcia jest niedozwolone. Trudniejsze figury wykonywane są nad materacem i z asekuracją instruktora.
Ważne, aby w dniu treningu nie balsamować ciała, ponieważ zwiększa to ryzyko ześlizgnięcia się z drążka i szarfy. Zabronione jest ćwiczenie w biżuterii (łańcuszki,wiszące kolczyki,zegarki). Podczas zajęć instruktor przekazuje cenne wskazówki dotyczące odpowiedniego wzmacniania ciała.

Nasza Akademia wyposażona jest w szatnię z szafkami na kluczyk oraz łazienkę z prysznicem.